052-5932500
058-5932500

משהו מעיק עליך?
מטריד אותך?

שיטת אסתר שפר - EST

שיטת שפר (EST) הינה שיטת גוף-נפש הוליסטית רב מערכתית ייחודית, המשלבת בין שיטות טיפול רחבות היקף מתחום הטיפול הנפשי הקליני,

טיפול אנרגטי ביואורגונומי, ארומתרפיה, צמחי באך ועוד

המטרה: פתרון בעיות, משברים וקשיים בתחום הטיפולי והנפשי, אחת ולתמיד.

כיצד פועלת השיטה?

השיטה משלבת טיפול גוף-נפש-תודעה ופועלת בו-זמנית על הנפש, על הגוף וכן ברמה הרוחנית-תודעתית – במטרה להשיג תוצאות משמעותיות בפרק זמן קצר. את השיטה פיתחתי לאחר 2 עשורים של טיפולים במסגרות ציבוריות ופרטיות, אין ספור השתלמויות. מתוך בדיקה מעמיקה של “מה עובד” ומביא לתוצאות מהירות ועמוקות, לשחרור והפחתה של עומסים רגשיים וגופניים, תוך חיזוק והעצמה של המטופל/ת היוצאים לדרך חדשה.

בקליניקה בבני ברק (וגם בזום) אני מטפלת במגוון רחב של בעיות גוף ונפש, ומשלבת בטיפול רפואה משלימה, טיפולים ביו-אנרגטיים, לשחרור חסימות רגשיות וגופניות, לצד הטיפול הקליני הסטנדרטי. הטיפול פותר חסמים נפשיים, בריאותיים וזוגיים, המעיקים עליך, ותוקעים את חייך האישיים ואת מערכות היחסים שלך.

שיטת EST מורכבת ממספר רב של שיטות, גישות ודרכי טיפול בשילוב עם ניסיוני הקליני, ששולבו יחדיו לידי כלי רב מערכתי מנצח, המותאם באופן אישי לכל מטופל/ת, להשגת תוצאות אופטימליות.

השיטה משלבת בין שיטות וגישות ממגוון עולמות, בהן:

מהלך הטיפול

 מהלך הטיפול כולל אבחון מעמיק בקליניקה, הבנה מעמיקה של הקושי והגורמים לו.

לאחר מכן נטפל בסדרה קצרה של מפגשים בגורמי הבעיה מהבטים שונים של גוף ונפש, בו זמנית, במטרה לפתור אותם אחת ולתמיד.

אנו מטפלים בקושי מכמה היבטים בו זמנית:

א. ההיבט הטיפולי- קליני: אשתמש בכלים מהעולם הטיפולי להבנת הקושי ולפתרונו.

ב. ההיבט הרגשי: חשיפת הרגשות המנהלים אותך. נטפל, לפי הצורך, בפחדים, חששות, טראומות, חוסר ביטחון, התלבטויות וכיו"ב .

ג. ההיבט ההתנהגותי: נלמד מה בהתנהגותך מפריע/מעכב? נעבוד תיעול רגשות שליליים, על שינוי התנהגותי, למידה ושימוש בתגובות המשרתות אותך.

ד. ההיבט התודעתי: עבודה על המחשבות, הבנת שורש האמונות המעכבות.

ה. ההיבט האנרגטי– ניקוי המערכת האנרגטית-צ’אקרות, מרידיאנים וכו', כדי לשחרר אותך מעומסים אנרגטיים המכבידים ותוקעים אותך.

ו. ההיבט הפיזי – הבנת המקור הגופני של הכאב הפיזי או הנפשי, נתמוך בטיפול באמצעות תוכנית לשינוי תזונתי, סדר יום ופעילות גופנית, ונעזר, לפי הצורך, בצמחי מרפא, במיצים מרפאים ובארומתרפיה.

ז. ההיבט הרוחני – התחברות לבורא, יצירת תפילות אישיות.

תוצאות טובות

 התוצאה עמוקה ומהירה: כבר לאחר מספר טיפולים  תרגישי יותר טוב בכל המישורים. כי כל משבר הוא הזדמנות לעבודה פנימית, לצמיחה אישית ולחיים טובים יותר, כפי שמגיע לך, אז חבל על כל יום שקשה לך.

בגלל אופיו המעמיק והייחודי של מהלך הטיפול המטופלות מדווחות על הקלה משמעותית עד כדי שחרור מוחלט מתסמינים, כאבים או משברים נפשיים-רגשיים, ועל פתרון עמוק ויסודי של הקושי ממנו סבלו.

למי זה מתאים?

הטיפול מיועד לנשים ולנערות בכל שלבי החיים, מגיל ההתבגרות ועד לגיל השלישי, המתמודדות עם בעיות אישיות, נפשיות או רגשיות או סובלות מכאבים או מצוקות גופניות (המחלות וכאבים באיברים שונים, לרבות כאבים חודשיים והתמודדות עם תסמיני גיל המעבר, ועד למצוקות כרוניות כמו בעיות במערכת העיכול, עצירות ועוד). לא ניתן לטפל בגוף מבלי לטפל בנפש, ולכן התוצאות הרגשיות והגופניות עוצמתיות כל כך.

זוגות הרוצים לטפל בבעיות בזוגיות או בהורות, מוזמנים לקבל טיפול בקליניקה, טלפון או בזום, גברים – בטלפון או און-ליין (בזום או בשיחת וידאו). 

דילוג לתוכן