052-5932500
058-5932500

משהו מעיק עליך?
מטריד אותך?

מציאת זיווג

מתקשה למצוא זיווג?

גורמים רבים מודעים ואינם מודעים עומדים בבסיס העיכוב במציאת הזיווג, לפעמים אנו מודעות לכך והרבה מאוד פעמים הסיבות לכך נסתרות מאיתנו.

לעיתים הסיבות נובעות מקושי נפשי ורגשי מקונפליקטים נשמתיים לא פתורים, ולעיתים מסיבות אנרגטיות, בעקבות טראומות, פחדים ודפוסי התנהגות שהוטמעו בשושלת המשפחתית לאורך רצף הדורות.

 לעתים תהיה זאת שפת גוף המדברת בשמנו דברים וסודות שאיננו מוכנים להודות בהם במילים.

לפעמים נשדר עצבות, עצבנות, שתלטנות או חוסר כנות, שהזולת קולט וזה גורם לדחייה, לפעמים מה שתוקע אותנו הוא הגישה שלנו לחיים: האם אנחנו אופטימיות או פסימיות והאם יש בנו שמחת חיים ויכולת להתחבר?

המטרה היא למצוא את האדם הנכון והמדוייק עבורך, איתו תוכלי ליצור קשר בר קיימא לאורך ימים ושנים.

זאת עסקת חיינו, לכן הבדיקה תהיה מדוקדקת, אך חשוב מאוד שלא נפריז בדקדוק, כי כזוכור, אין "מושלם".

מחקרים מצאו שזוגיות טובה מחייבת שבני זוג יחלקו כמה שיותר קריטריונים בסיסיים דומים, כמו גיל, מוצא, רמה רוחנית דומה, ערכים, הופעה חיצונית  ובעיקר מידות.

בקליניקה, אנו נשתמש בשילוב של שיטות טיפול ממגוון תחומים כדי לאבחן, למפות ולטפל בשורש הבעיה, כדי שתוכלי להשתחרר מהגורמים המעכבים מציאת זיווג ולצאת לדרך חדשה.

בטיפול פסיכותרפי קליני בשילוב טיפול האנרגטי אנו בודקים היכן ומתי נוצרה חסימה במערכת, ולמה זה קשור, האם זאת טראומה העוצרת אותך, או אולי פחד, צבירת כעסים והקפדות החוסמים את זרימת האנרגיה? לאחר אבחון המערכת אנו מנקים את הטראומה בכוח המחשבה והתודעה, כולל "שיעורי בית": ביצוע תרגילים מחשבתיים-תודעתיים ומדיטציות בין הפגישות על מנת לטפל בחסימה בכל החושים: ראיה, שמיעה, דיבור, תחושה ותודעה.

מטופלות רבות מצאו את הזיווג המתאים והקימו בע"ה בית יציב ומאושר.

 

לעזרה במציאת זיווג

052-5932500

03-5791661

052-5932500

052-5932500

דילוג לתוכן