052-5932500
058-5932500

טיפול משולב גוף נפש

שיטת EST

במהלך 20 שנות עבודתי השתמשתי בקליניקה בשיטות, יצרתי אינטגרציה בין השיטות שונות בטיפול ונוצר פרוטוקול טיפול יחודי מובנה.
כשמטופלת מגיעה לקליניקה הטיפול לא מסתיים במפגש השבועי אלא מתמשך גם בין המפגשים על ידי שיעורי בית שהמטופלים מקבלים הביתה לשמיעה, לשינון, להרחה.

הנושאים שיטופלו הם:

אמונה, אהבה עצמית וטיפול בילד הפנימי .

סליחה-תהליכי סליחה ע"י תפילות, מדיטציות, פיוס ומחילה מול הזולת, מול העצמי.

תודה-עבודה מקיפה בנושא התודה

רצונות-כתיבת לוח חזון לגבי מגוון הרצונות והחלומות שלנו.

שמחה- תובנות בנושא השמחה וכיצד להכניס את השמחה לחיינו.

פעולות- יצירת תוכנית פעולה למימוש והגשמת לוח החזון.

רגשות-זיהוי הרגשות הפחדים והטראומות שמנהלים אותנו.


ציפורה, בת 50 סבלה מגיל הנערות מפסוריאזיס מטריד. במשך השנים היו תקופות שגרמו לה סבל רב, ותקופות שקטות יותר. המשחות המכילות קורטיזון, עזרו לה נקודתית. אך לא פתרו את הבעיה, היא המשיכה לסבול מהתקפי פסוריאזיס מציקים שגרמו לה גם לגרודים קשים ואי נוחות וגם לבושה על מראה לא סימפטי של העור. 

צפורה פנתה אלי אחרי שנואשה מכל התרופות ומשהות ממושכת בים המלח. הסברתי לה שהגוף הנפש חד הם. בעיות גופניות מקורן בארועים שעברו על הנפש, ובעיות נפשיות משפיעות על הגוף הפיזי. בעיית עור כמו שיש לך, אמרתי לה, נובעת בעיקר מטראומות של פרידה ואובדן. 

על פי האבחון שאני מבצעת זיהיתי שטראומת הפרידה החלה בגיל 16 וצפורה אכן שתפה אותי בחוויה הזו שעברה. בתהליך הטיפולי, כשנוצרת התובנה שהאירוע הטראומטי אכן קשור לבעיית העור שלה, הגוף מתחיל לרפא את עצמו כי האירוע הזה עבר מתת המודע אל המודע. כאשר הוא לא בתת מודע הוא כבר לא מנהל אותה! במהלך הטיפול אנחנו זיהינו את השורש של הבעיה , אבל טיפלנו כמובן  גם באירועים נוספים שיושבים על אותו שורש. 

ב"ה חל שיפור עצום בפסוריאזיס. מספר ההתקפים השנתיים שלה הצטמצם משמעותית, היא חוותה הקלה לא רק בעור אלא גם במערכות יחסים, במשפחה ובזוגיות. 

האם הבעיה המטרידה אותי היא תורשתית או סביבתית?

אנשים רבים חווים בעיות פיזיות , מחלות כרוניות קשות , שהרפואה הקונבנציונלית יכולה רק לתת טיפול סימפטומטי בלבד ולא לפתור את הבעיה מהשורש. בטיפול גוףנפש אני יודעת לזהות לא רק את הגורם הנפשי לבעיה הפיזית אלא גם מתי היתה הפעם הראשונה שהחוויה נשמרה בזיכרון בתת המודע.

מעניין מאוד לגלות שיש פעמים ששורש הבעיה לא קיים אצל המטופל עצמו אלא אצל קרוב משפחה מהעבר (סבתא, דודה, סבתא רבה אפילו עד 10 דורות אחורה!)  תופעה כזו נקראת אפיגנטיקה שמשמעותה סביבת הגנטיקה- חוויות למידה שנלמדו מהסביבה ונצרבו בגנטיקה. והם אלו שממשיכים להשתכפל ולעבור מדור לדור , ולגרום לסבל  בדורות הבאים. כמו שנאמר: "אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה".

בטיפול גוףנפש, כאשר אני מזהה שהטראומה איננה של המטופל, אנו מנתקים את הקשר בין אותה דמות (סבא סבתא וכו') מהדורות הקודמים לבין המטופל.

אפיגנטיקה הוא תחום חדש שהוכח מדעית. בסרטון הזה ד"ר גיזלר -סלומון מסבירה את המחקר שנעשה בתחום: ש

גופך מרפא את עצמו!

אם את סובלת מבעיות פיזיות כרוניות מטרידות כמו בעיות עור, פרקים ושלד, לחץ דם וסכרת, בעיות בבלוטת התריס ועוד- אם טיפלת כבר שנים ועדין לא הגעת לפתרון של הבעיה- אני מזמינה אותך לחוות סוג טיפול הוליסטי המטפל בשורש הבעיה ומביא בסיעתא דשמיא את הגוף לרפא את עצמו. 

התקשרי אלי או סמסי לנייד 052-5932500, את יכולה גם באמצעות הווצאפ ואשמח בע"ה לעמוד לעזרתך.

דילוג לתוכן