052-5932500
058-5932500

משהו מעיק עליך?
מטריד אותך?

אודות אסתר שפר

אסתר שפר (M.A.) – עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית ומטפלת הוליסטית (גוף ונפש) ותיקה ומנוסה, בעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון, מטפלת בקליניקה בבני ברק בנשים בשילוב של שיטות וגישות טיפוליות רחבות, בשילוב כלים תודעיתיים, קוגניטיביים והתנהגותיים (פסיכולוגיה, EFT, NLP, דימיון מודרך, 3D Therapy, ביואורגונומי ועוד).

לקוחות ממליצים

עינב עברה אבחון אנרגטי ראשוני וזאת תגובתה )בדיוק באותו זמן נולד לי נכד).

עינב חלפון מזל טוב… נחת ושמחה מכל משפחתך….את אלופה… מניסיון אישי….מחכה לטיפול שלי בקוצר רוח….

הנה עוד תגובה מאחת הנשים על האבחון האנרגטי.
אסתר יקירה בוקר טוב!
הרגשתי אחרי האבחון אנרגיות מטורפות ממש ששנים לא היה לי ויותר שמחת חיים.
זה מדהיםםם איך נכנסת לתת מודע שלי ושלפת משם מידע מתקופת הילדות שלי כמעט 20 שנה אחורה שהיה קשה לי לדבר עליו או שלא חשבתי בכלל שזה עדיין יושב לי בלב וזיהית עוד המון גורמים שליליים חסומים בתת מודע שלי שהפריעו לי להתקדם הלאה ואת פתחת ושיחררת אותם זו הרגשה מטורפת והסבלנות שלך והאוזן קשבת זה מדהיםםםם אני ממליצה בחוםםם רבבב לכל מי שמרגישה איזו חסימה כלשהיא לא ברורה או סערת רגשות או לא מודעת אפילו למשו שיושב לה בפנים ומונע ממנה להיות משוחררת אסתר זו השליחה מהשם יתברך שיהייה לך עוד יותר טוב בחיים ורק חיובי וכמובן בתפילות ובס"ד.

דינה גוטמן-שכטר

אסתר יקרה!!!! תודה רבה על אבחון מדהים…. שפשוט שמת לי את כל חיי כמפה פרושה על השולחן…. את כל הטראומות והכאבים שיש לי פשוט פתחת לי כמה צ'אקרות ונקודות לעצמי שסוף סוף אוכל לטפל בעצמי ….. את מדהימה ומיוחדת….. מחכה לבוא אלייך לטיפול וסוף סוף לטפל בחסימות שלי…. ובזכות האבחון הארוך והסובלני וקלעת בול למה שאני מרגישה ועוברת אתחיל סוף סוף בעצמי ובחיים שלי. מרגישה קצת יותר טוב!!!!!! תודה רבה רבה אין לי מילים!!!!!!
 

תגובה שקיבלתי על סדרת הסרטונים לחודש התשובה

הו, תודה רבה רבה

את נראית ונשמעת אשה מאד מיוחדת 
תדעי שעזרת לי מאד.
 
התחלתי לבצע את התרגיל שאמרת מול מישהי שמאד היה לי קשה מולה, והצלחתי איפלו להתקשר לדבר איתה ואיפלו לעלות אליה.
 
היי ברוכה, ותמשיכי לעשות חיל ולעזור לנשות ישראל
האישה בקשה להישאר בעילום שם

ההמלצה ששלחה לי פייגי
בס"ד

המון שנים סבלתי מחולשה ברצפת האגן.
הבנתי שחלק הכי גדול בבעיה נעוצה במתח רגשי
שאת מקורו לא הצלחתי להבין.
.בחיפושי אחרי פתרון לבעיה המליצה לי חברה על המטפלת אסתר שפר
ואכן אסתר לא אכזבה.
עם מגוון הכלים שברשותה היא הצליחה לעזור לי מעל המשוער.
הבעיה נפתרה כמעט לגמרי.
.אני רואה את האור בקצה המנהרה אחרי שנים של סבל
.בנוסף נתנה לי גם כלים לטיפול עצמי בבית
.אני ממליצה בכל פה לגשת אליה לטיפול עם כל בעיה שיש לך .

בסד

אסתר היתה מאוד קשובה לאורך כל המפגשים ידעה לחדד את הדברים שהצגתי ולהגדירם בצורה נכונה ובהירה יותר. נתנה לי את האפשרות לראות דברים מנקודת מבט אחרת, נקודת מבט חדשה, הארה חדשה של המצבים השונים.
דבר מעניין שהיה בפגישה הקודמת היה הליחה ממנה אני סובלת אסתר אמרה ש"תנקה" את זה ואכן קרה דבר מדהים באותו לילה לא סבלתי בכלל מהתקף הליחה, וכן בלילות נוספים .
המיוחד בטיפול של אסתר שהיא לא מדברת על הלמה אלא על האיך -איך לקדם איך לנהוג ולא למה את נוהגת כך… להפוך התנהגות לדרך חיים וזה בעצם השינוי שרק צריך להפנים אותו.

נילי 
בסד
 
המלצה מקולגה
 
אסתר יקרה
אני רוצה להגיד לך שאת ברמה של מתקשרת הידע שלך מטורף!
אני לא יודעת אם את מודעת לזה, את מגיעה למקומות נידחים בנפש, מגיעה לרבדים מאוד עמוקים, ואת הידע שלך את משלבת ברמה מאוד גבוהה.
עזרת לי מאוד במסע שלי.

 

 

 

שפרה נחמה הרצל
מטפלת הוליסטית ומתקשרת

בסד

בתחילת הדרך כשהגעתי אליך הגעתי מבולבלת ומיואשת חסרת תקוה עם בעיות מורכבות, שלום בית, חינוך ילדים פרנסה ועוד. סבלתי ממחשבות טורדניות וחשיבה שלילית לא האמנתי בסובבים אותי, היה לי חוסר שמחה וחוסר טעם בחיים, תחושה שאני לא מוצלחת פשוט כישלון.

במשך הטיפולים טיפלנו בזוגיות ובהורות, מצאנו את הדפוסים שכבר לא משרתים אותנו והחלפנו אותם, למדנו להקשיב אחד לשני ולהיות אכפתיים, למדנו איך להגיב לילדים ואיך לגייס אותם למטלות הבית.

הרגשתי לאורך כל התקופה שקיבלנו ידע וכלים להתמודדות בכל תחומי החיים, התחלנו לראות שינויים גם אצל הילדים , הם נרגעו, נפתחו, קיבלו מוטיבציה להשתנות, ברור שיש עוד דרך לפננו אבל אנחנו כבר יודעים איך עושים אותה .

ההדרכה והליווי שלך העצימו אותנו מאוד ושינתה את ההסתכלות שלנו על החיים, נתת לנו מענה גם בזמנים שלא היית חייבת, אין מילים בפינו להודות ולהעריך את כל הנתינה שלך.

תודה מקרב לב 

ציונה

אסתר היקרה,
רציתי להודות לך על פגישת האבחון המקצועית, החווייתית והמעמיקה שעשית לי. שילבת שאלון אבחון עם בדיקות ביו אנרגיה שמנים אתרים ועוד, וגילית עלי דברים שהפתיעו גם אותי. אני מגיעה מתחום הטיפול ולא חשבתי שיש דברים שאני לא יודעת, וראיתי אצלך שיש עוד כמה נושאים לא פתורים שמשפיעים על חיי. הבנתי לעומק את המקור של הבעיות שלי – גוף ונפש, ומה ניתן לעשות כדי לטפל בהם. בפגישה היית מכילה ותומכת, ונמשיך בע"ה את הטיפול. תודה מעומק הלב! 

אסתר יקרה שלי💞💞הצל"ש מגיע לך המקשיבה 🍬והמלטפת🍬והעוזרת🍬והחובשת🍒והמייעצת 🍒שנמצאת שם תמיד 🍓וקשובה תמיד🍓ומרפאה את הפצעים❤️ומוחה את הדמעות❤️ ועוד ועוד…..ישלם השם שכרך🙏🙏בבריאות איתנה 🙏בנחת ובשמחה 🙏🙏ששמחת הפורים תשרה כל השנה🤡🤡 

אסתר היקרה
כמי שנעזרת בך מידי פעם בטיפולים לבני משפחתי רציתי להודות לך מאוד על העזרה המקצועית שהגשת לי במצב החרום שהייתי בו עם בני היקר בבית החולים.
הזמינות שלך, היעילות והמקצועיות מאוד עזרו לי ולבני. כמו כן הליווי שלך והתמיכה הלאה גם כשהכל נגמר שווה לאין ערוך, תמשיכי לעזור ולהועיל ולהיות שליחה טובה.

ערב טוב
שמחה לשתף אותך שאחרי הטיפול שעשינו לבני מצבו ממש השתפר!
הוא היה משתנק כל לילה ומתעורר בלחץ והיסטריה ולאחר הטיפול הראשון כבר ראינו שיפור והוא הפסיק להשתנק!
נס ממש.
תודה על השליחות. 

דילוג לתוכן