מרגישה חסומה במציאת הזיווג

מציאת הזיווג

גורמים רבים מודעים ואינם מודעים עומדים בבסיס העיכוב במציאת הזיווג, לפעמים נהיה מודעים לכך והרבה מאוד פעמים זה יהיה נסתר מאיתנו. לפעמים זה קשור לגלגולים קודמים ומטענים ישנים והתחשבנויות נשמתיות, לפעמים זה קשור לדפוסי התנהגות שהוטמעו בשושלת המשפחתית לאורך רצף הדורות. לעתים תהיה זאת שפת גוף המדברת בשמנו דברים וסודות שאיננו מוכנים להודות בהם במילים. לפעמים נשדר עצבות עצבנות שתלטנות או חוסר כנות שהזולת קולט וזה גורם לדחייה, לפעמים מה שתוקע אותנו הוא הגישה שלנו לחיים האם אנחנו אופטימיים או פסימיים והאם יש לנו שמחת חיים ויכולת להתחבר או להפך , אף בן זוג לא מחפש זוגיות עם בת זוג נרגנת או מתלוננת סדרתית המשרה אוירה לא נעימה סביבה,המטרה היא ליצור קשר בר קיימא לאורך ימים ושנים, זאת עסקת חיינו לכן הבדיקה תהיה מדוקדקת,אך חשוב מאוד שלא נפריז בדקדוק,חשוב למצוא אדם עם כמה שיותר קריטריונים דומים כמו גיל מוצא רמה רוחנית, יחוס, משפחה הופעה  ובעיקר מידות.

דבר נוסף המקשה על מציאת זיווג וקשור למידות, הוא נושא השתלטנות אצל נשים זה שתלטנות ופמיניזם ואצל גברים זה שתלטנות ותוקפנות אף אחד לא מעוניין שבן הזוג ינהל או ישתלט עליו, לכן חשוב להבין שאין מקום לשליטה בין בני הזוג אלא לחלוקת תפקידים שונה ומותאמת ליכולת של כל אחד מהצדדים.

בטיפול האנרגטי אנו בודקים היכן ומתי נוצרה חסימה במערכת, אם זה קשור לגלגולים קודמים אם זה קשור לשושלת הדורות, אם זאת טראומה שחסמה או פחד, או מצב של צבירת כעסים והקפדות החוסמים את זרימת האנרגיה. לאחר אבחון המערכת אנו מנקים את הטראומה ע”י המחשבה וכן מבצעים תרגילים מחשבתיים ותודעתיים בין הפגישות על מנת לתקוף את החסימה בכל החושים, ראיה שמיעה דיבור ע”י סרטונים מדיטציות ושיעורי בית.

על מנת להתמודד עם נושא זה צלצלי ל 052/5932500 או שלחי הודעת SMS או הודעת ווטסאפ

 

קבלו את המדריך
"מה הגוף לא מגלה לך?
כוח הריפוי המסתתר
מאחורי המחלה "

השאירו את פרטיכם והמדריך בדרך אליכם